Przeprowadzki i transport mebli Tychy

Przewiezienie mebli z jednego miejsca w drugie wcale nie musi wiązać się z chaosem organizacyjnym. Jako istniejąca na rynku od wielu lat firma, posiadamy obszerne doświadczenie w tym zakresie. Warto nam zaufać, jeżeli planują Państwo transport mebli bądź przygotowują się Państwo do przeprowadzki na terenie miasta Tychy lub poza granice miejscowości. Zależy nam, by cały proces przewozu rzeczy przebiegał bez zakłóceń, dlatego każde zlecenie traktujemy ze szczególną starannością i dbałością o powierzone mienie. Zdajemy sobie sprawę, że wiele z przewożonych przedmiotów może mieć wartość sentymentalną, dlatego w odpowiedni sposób zabezpieczamy meble czy towar tak, aby wszystko dojechało zarówno punktualnie, jak i w 100% bezpiecznie.

Przewóz mebli w Tychach

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy również dodatkowe usługi, takie jak dostosowywanie mebli pod wymiar nowego mieszkania czy pomoc w ich montażu, które są dostępne na dodatkowe życzenie zleceniodawcy. Przeprowadzki i transport z miasta Tychy wykonujemy na terenie zarówno całego kraju, jak i Europy – jesteśmy bowiem w stanie zaplanować każdą trasę, utrzymując tak samo wysoki standard obsługi naszych klientów. Dodatkowo nasza firma oferuje całkowicie darmową, niezobowiązującą wycenę, która pozwoli Państwu zapoznać się z kosztem oferowanej usługi, bez późniejszego doliczania dodatkowych opłat. Jeśli chcą Państwo skorzystać ze standardowych rozwiązań, zachęcamy do odwiedzenia zakładki “Stawki”, w której znajduje się cennik przeprowadzek na terenie Tychów.

Kompleksowa pomoc w przeprowadzce

Korzystając z usług naszej firmy, mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę nawet przez pięciu pracowników. W cenę każdego pakietu cenowego zostało wliczone zabezpieczenie mebli oraz pasy transportowe. Przeprowadzki oraz obróbka mebli to nasza prawdziwa pasja, którą cały czas rozwijamy, dlatego w zakres naszej oferty wchodzi również możliwości przeróbki mebli – wszystko, dzięki posiadaniu własnej stolarni i lakierni. Zachowując wysoką jakość oferowanych usług oraz troskę o klientów, proponujemy Państwu możliwie najbardziej atrakcyjne stawki na rynku. Nasze zaangażowanie w powierzone zadania potwierdzają pozytywne opinie, które zostały wystawione przez naszych rzeczywistych klientów. Za każdym razem doceniamy obdarzenie nas zaufaniem i w sposób rzetelny wywiązujemy się ze zlecenia. Jeżeli interesują Państwa przeprowadzki międzymiastowe z terenu miasta Tychy – zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, maila lub telefonu. Chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

NIE DZWOŃ DO NAS, TO MY MOŻEMY ZADZWONIĆ DO CIEBIE

Jeśli chcesz, byśmy się z tobą skontaktowali

Wypełnij poniższy formularz, aby poprosić o oddzwonienie w celu omówienia przeprowadzki.