Przeprowadzki i transport mebli Bytom

Jeżeli są Państwo w trakcie przeprowadzki, warto zastanowić się nad odpowiednim transportem mebli. Część z nich są w stanie Państwo przewieźć na własną rękę, ale transport większych przedmiotów, może stanowić znaczny problem. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług firm transportowych.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo transport międzymiastowy, jak i międzynarodowy. Cała usługa nie polega jedynie na transporcie. Nasi pracownicy, odpowiedzialni za realizację zamówienia, zajmują się demontażem mebli, montażem, odpowiednim spakowaniem i zabezpieczeniem towaru oraz dopasowaniem elementów do nowego miejsca przeznaczenia. Tak szeroki wachlarz usług, połączonych z bardzo atrakcyjną ceną, powoduje, że jesteśmy jedną z lepszych firm na rynku przeprowadzek. Wysoka jakość obsługi klienta oraz oferta dopasowana do każdego to rzeczy, które cechują naszą firmę.

Cennik przeprowadzek w Bytomiu

Cennik usługi jest zależny od paru czynników. Nasza firma oferuje trzy możliwości. Są nimi:

  • Mały zestaw, czyli dwóch pracowników oraz jeden samochód – jest to najtańsza opcja, w której otrzymują Państwo usługę zabezpieczenia mebli, odpowiednie ułożenie pasów transportowych oraz dwóch pracowników do pomocy przy realizacji przeprowadzki.
  • Standardowy zestaw, czyli trzech pracowników oraz jeden samochód – jest to opcja pośrednia, w której otrzymują Państwo usługę zabezpieczenia mebli, odpowiednie ułożenie pasów transportowych oraz trzech pracowników.
  • Duży zestaw, czyli czterech pracowników oraz jeden samochód – jest to najdroższa opcja, w której otrzymują Państwo usługę zabezpieczenia mebli, odpowiednie ułożenie pasów transportowych, wózki transportowe oraz czterech pracowników do pomocy przy znoszeniu, wnoszeni i przewozie mebli.

Jak widać, tanie przeprowadzki w Bytomiu realizowane są w wielu wariantach. Jeżeli chcą Państwo wybrać odpowiedni transport dla siebie, zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny. Uwzględnimy wszystkie uwagi oraz wymagania, a następnie dobierzemy odpowiednią ofertę, aby sprostać oczekiwaniom.

Przeprowadzki Bytom

W ramach usług transportowych oferujemy:

  • Elastyczne zespoły – zależnie od potrzeb naszego klienta, dostosujemy ilość pracowników, którzy będą realizować zlecenie.
  • Pomoc przy montażu, demontażu i dostosowaniu mebli – aby Państwa odciążyć, nasi pracownicy mogą przyciąć odpowiednio meble lub zamontować je w odpowiednim miejscu.
  • Transport po Europie – w przypadku przeprowadzki za granicę, zajmiemy się transportem do innego państwa.

NIE DZWOŃ DO NAS, TO MY MOŻEMY ZADZWONIĆ DO CIEBIE

Jeśli chcesz, byśmy się z tobą skontaktowali

Wypełnij poniższy formularz, aby poprosić o oddzwonienie w celu omówienia przeprowadzki.